Ismerd meg, hogyan automatizálhatod a build és integrációs folyamataidat, és sajátítsd el azokat a képességeket és eszközöket (köztük a Jenkins-szel), amelyekkel hatékonyabbá teheted a fejlesztési ciklusodat.
Milyen tudásra tehetsz szert a képzésen?
- Build automatizálás és eszközök: Megismered a build automatizálás alapelveit és a legelterjedtebb eszközök használatát különböző programozási nyelvek esetében, valamint elsajátítod az elméleti és gyakorlati alkalmazásukat.
- Integrációs eszközök és gyakorlati alkalmazásuk: Elsajátítod az integrációs eszközök elméletét és gyakorlati alkalmazását, különös tekintettel a Jenkins-re, hogy a fejlesztési ciklus során automatizált és hatékony folyamatokat biztosíts.
- Jenkins telepítése és konfigurálása: Megtanulod a Jenkins telepítésének, konfigurálásának és használatának lépéseit, beleértve a Jenkins letöltését és gyakorlati alkalmazását a build folyamatok automatizálásában.
- Projekt és unit tesztek Jenkins-szel: Megismered, hogyan hozz létre projekt és unit teszteket Jenkins környezetben, és hogyan készíts részletes tesztelési jelentéseket, amelyek biztosítják a kód minőségét és stabilitását.
Miért érdemes belevágnod a képzésbe?
A build automatizálás és integrációs eszközök használata elengedhetetlen a modern szoftverfejlesztésben. A Jenkins az egyik legelterjedtebb és leghatékonyabb eszköz ezen a területen.
A build folyamatok automatizálása jelentős időmegtakarítást eredményez, és lehetővé teszi a fejlesztők számára, hogy több időt fordítsanak a tényleges kódolásra. Az integrációs eszközök pedig biztosítják, hogy a különböző fejlesztési lépések zökkenőmentesen illeszkedjenek egymáshoz, minimalizálva az emberi hibák lehetőségét.
Kinek ajánlott a képzés?
Szoftverfejlesztők: Akik szeretnék fejleszteni a build és integrációs folyamataikat, és hatékonyabbá tenni a mindennapi munkájukat.
DevOps mérnökök: Akik feladata a fejlesztési és üzemeltetési folyamatok automatizálása, és szeretnék jobban megérteni a Jenkins alkalmazását.
Ki lesz mindebben az oktatód?
Dr. Faragó Csaba – Szoftverfejlesztő @Interactive Brokers
Több mint 20 éve dolgozik szoftverfejlesztőként. Programtervező matematikusként végzett Szegeden, a PhD-ját is ott szerezte informatikából. Számos programozási nyelvben és technológiában jártas: a 2000-es években a C++ dominált, a 2010-es években a Java, napjainkban pedig JavaScriptet és Pythont is használ a mindennapi munkája során.
A Cubix Institute of Technology-nál több Python programozási nyelvhez kapcsolódó tanfolyam népszerű oktatója. Emellett gyerekeknek Scratch-et és Pythont tanít szabadidejében.
Ősz Edina – Product owner @Lufthansa Systems Hungária
2014-ben szerzett mérnök informatikus mesterdiplomát, azóta különböző szerepkörökben dolgozik a szoftverfejlesztés területén: fejlesztőként kezdett, az utóbbi időben azonban főként business analyst és product owner szerepkörben tevékenykedik. A szoftverfejlesztés folyamatát emiatt több különböző szemszögből is ismeril. Oktatással is foglalkozik: számos ügyféltréninget tartott már, szabadidejében pedig digitális foglalkozásokat tart gyerekeknek.
Mik a képzés előkövetelményei?
Valamilyen programozási nyelv készségszintű ismerete (pl: C#, Java, Python, JavaScript, Swift, Kotlin, stb.)
Hogyan fogsz tanulni?
- Gyakorlatorientált oktatás: képzéseink gyakorló feladatokra épülnek, amelyekhez szükséges tudásanyagot interaktív digitalizált tanyagokból (videó, ppt, pdf, teszt, stb.) és letölthető segédanyagokból sajátíthatsz el.
- Korlátlan hozzáférés: a képzést teljesen saját időbeosztásod szerint tudod feldolgozni, a tananyagokhoz beiratkozást követően 1 évig korlátlanul hozzáférsz, közben bármikor bármennyiszer visszanézheted őket.
- Interaktív digitális tananyag: a gyakorlati feladatok elvégzéséhez és a képzés sikeres teljesítéséhez szükséges tudást digitális tananyagok és vezetett kódolások formájában adjuk át, amelyeket saját időbeosztásod szerint, akár munka mellett is feldolgozhatod és egy évig korlátlan alkalommal visszanézheted.
- Oktatói támogatás: a képzés oktatóitól bármikor kérdezhetsz, visszajelzést adnak a feladataidra.
- Ügyfélszolgálat: a Cubix csapata support-ot biztosít a résztvevők számára a beiratkozás előtt, a képzés során és még utána is, ha szükséges.
Mikor indul a képzés és mennyibe kerül?
- Képzés indulásának időpontja: ezt a képzést bármikor megkezdheted és rögtön hozzá is férsz a teljes tananyaghoz
- Részvételi díj: 29.000 Ft
Ha érdekel a képzés két lehetőséged is van:
1. Jelentkezel: Ha eldöntötted, hogy jelentkezel és szeretnél belevágni, nincs más teendőd, mint a ‘Beiratkozom’ gombra kattintva kitölteni a jelentkezési formot és kifizetni a képzés díját.
2. Kérdezel még a képzésről: Ha szívesen jelentkeznél, de úgy érzed még van néhány kérdés, amire nem találtad meg a választ, kattints az ‘Érdekel, de kérdeznék’ gombra, add meg elérhetőségedet és 48 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot vagy írhatsz is nekünk közvetlenül az info@cubixedu.com e-mail címre!
Nem pont ezt a képzést keresed? írj nekünk az info@cubixedu.com címre és segítünk a számodra megfelelő képzés kiválasztásában vagy nézz körbe az alábbi oldalon, hogy mikor milyen további kurzusok indulnak: IT képzések >>
================
A változás jogát fenntartjuk.