Ismerd meg a mobilfejlesztésben lévő lehetőségeket tapasztalt iparági szakértők segítségével! Ingyenes minikurzusunk segítségével átfogó képet kapsz az Android, iOS és Flutter technológiákról és kiválaszthatod, melyik irányba érdemes fejlődnöd.
Mit nyújt neked a képzés?
- Áttekintjük az Android, iOS és Flutter kialakulásának körülményeit,
- alapvető technológiai sajátosságait és kihívásait,
- a fejlesztők szakmai kihívásait,
- illetve megismered az egyes technológiák elsajátításának lépéseit a juniortól a haladó szintig.
Miért érdemes belevágnod?
Az ingyenes kurzus semmilyen további elköteleződéssel nem jár, tehát kockázatmentesen bővítheted technológiai ismereteidet. Ha később úgy döntenél, egyik irányba sem szeretnél tovább tanulni, akkor is hasznos általános tudással leszel gazdagabb, aminek köszönhetően akár más területeken dolgozva is könnyebben ismersz fel rendszerszintű problémákat. Ha pedig felkelti az érdeklődésed egy, vagy akár több technológia is, a most megszerzett alapszintű ismereteknek köszönhetően magabiztosabban vághatsz bele a tanulásba.
Mi tudjuk, hogy nem fogod megbánni!
A Hays Salary Guide 2022-es adatai alapján a mobilfejlesztőket fizetik meg a legjobban. Egy junior már havi 700.000 Ft-ot is hazavihet, míg a senior és architect bérek havonta 1,5 és 1,9 millió Ft körül alakulnak Magyarországon. Ha olyan munkát szeretnél végezni, ahol valóban értéket teremthetsz elkészített alkalmazásaiddal és mellette jól megfizetnek, érdemes belevágni a mobilfejlesztésbe!
Tőlük fogsz tanulni:
Dr. Ekler Péter
CTO @AutSoftEgyetemi docens @BME-VIK
Több, mint 14 év tapasztalattal rendelkezik a mobilfejlesztés területén, amire évente átlagosan 250 diákot oktat a BME egyetemi docenseként. Hazánkban a nevéhez fűződik az egyetemi Android oktatás megalapozása, valamint az egyetlen Android-alapú szoftverfejlesztést oktató könyv is, amelyet társszerzőként jegyezhet. A BME-n végzett munkájával hatszor nyerte el a BME Aranyfokozatú kar kiváló oktatója, kétszer a Műegyetem kiváló oktatója, 2014-ben pedig az Év Informatika oktatója díjat is.
Dr. Blázovics László
Egyetemi adjunktus @BME-VIK
2009 óta foglalkozik iOS fejlesztéssel. Karrierje során számos ipari és K+F projekt fejlesztésében és koordinálásában vett részt, 2012 óta pedig a BME-VIK Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszékének oktatója is. Munkájával több száz diák iOS-szel foglalkozó diplomatervének és szakdolgozatának elkészülését segítette. Ő maga pedig a holland Aalborg University-n szerezte meg számítástechnika fókuszú Ph.D. végzettségét.
Kántor Tibor
Senior iOS fejlesztő @Backbase
Fejlesztői érdeklődését nagyban lekötik az Apple termékei. Több, mint 10 éve foglalkozik iOS alkalmazások készítésével, emellett fejleszt macOS, iPadOS és WatchOS platformokra is. Karrierje során volt alkalma kipróbálni magát kisebb célfelhasználóknak szánt projekteken és több százezres felhasználói bázissal rendelkező nagy projekteken is. Munkája mellett részt vett a BME iOS alapú szoftverfejlesztés tárgyának kidolgozásában, valamint oktatta is azt. Jelenleg a Cubix és BME-VIK közös szervezésű iOS képzésének egyik oktatója.
Pásztor Dániel
Szoftverfejlesztő @AutSoftOktató @BME-VIK
Pásztor Dániel személyében egy tapasztalt mobilfejlesztőt köszönthetünk oktatóink sorában, aki több, mint 7 éve foglalkozik Androiddal, közel öt éve pedig a cross platform fejlesztés rohamosan fejlődő új keretrendszerével, a Flutterrel is. A BME-n a “Flutter alapú szoftverfejlesztés” tantárgy tematikájának egyik kidolgozója és oktatója, mindemellett pedig az “Android alapú szoftverfejlesztés” tárgy oktatásában is több éve aktívan közreműködik.
A változtatás jogát fenntartjuk.